وزير امور خارجه نروژ: از رفتار چين متاسفيم

وزير امور خارجه نروژ از اعتراض‌ها و واكنشهاي پكن نسبت به كميته نوبل ابراز تاسف كرد.


 وزير امور خارجه نروژ در ديدار با سفير چين در اسلو از واكنش‌هاي پكن در خصوص اعطاي جايزه صلح نوبل به لي شيا بائو ابراز تاسف نمود."يوناس گاهر استوره "در اين ديدار اظهار كرده است كه واكنش‌هاي پكن در خصوص اعطاي جايزه نوبل به لي شيا بائو موجب ايجاد خلل جدي در مناسبات دوطرفه چين و نروژ خواهد شد.


همچنين وزير امور خارجه نروژ در اين ديدار خواستار آزادي لي شيا بائو توسط دولت چين شده است.


يوناس گاهر استوره در پايان اين ديدار بار ديگر علاقه نروژ نسبت به ادامه همكاري‌هاي همه جانبه با چين را اعلام كرده است.اين در حالي است كه مقامات چيني به هيچ عنوان اقدام اخير كميته نوبل و همچنين اقدامات دولت نروژ در دفاع از اين كميته را بر نتافته و ديدارهاي رسمي خود با مقامات نروژي را لغو كرده‌اند.اعتراض‌هاي پكن به اسلو در اين خصوص همچنان ادامه دارد .

  

پربیننده ترین خبرهای جهان

 

 

» ادامه اعتراض ها در فرانسه / فرودگا مارسی بسته شد 

 

» فرودگاه مارسی در محاصره معترضان فرانسوی قرار گرفت 

 

» افزایش تورم و کاهش رشد اقتصادی چین 

 

» القدس العربی تحلیل کرد: فروش سلاح به بهانه خطر خیالی/ تجهیزات نظامی اطمینان خاطر نمی آورد 

 

» گزارش تصویری:حضور امین الجمیل در سفارت ایران در لبنان

 

» چین:آمریکا در امور داخلی ما مداخله نکند 

 

» لایحه "یهودیت اسرائیل" زمینه‌ساز اخراج تدریجی فلسطینی‌های 48 است 

 

» سرگردانی هزاران سوئدی در پی لغو حرکت قطارها 

 

» رد تقاضای اقامت مدیر سایت ویکی لیکس در سوئد

 

» وزیر امور خارجه نروژ: از رفتار چین متاسفیم 

 

» جمعیت عمل اسلامی بحرین انتخابات را تحریم کرد 

 

» هیچکس حق چانه‌زنی درباره مسئله "حق بازگشت فلسطینیان" را ندارد 

 

» جریان صدر: عربستان و مصر در تشکیل کابینه عراق مانع تراشی می‌کنند 

 

» سارکوزی باید هزینه‌های کمرشکن نظامی را کم کند 

 

» تصمیم انجمن "الوفاق" بحرین برای شرکت در انتخابات 

 

» دادگاه فدرال آمریکا یک شهروند اردنی را به 24سال زندان محکوم کرد

 

» دیدار هیئت فلسطینی با مسئولان امنیتی مصر 

 

» ترکیه مسئول رمزگذاری اسناد محرمانه ناتو می‌شود 

 

» عربستان در زمینه تعامل با دولت عراق عملکرد مثبتی ندارد 

 

» دیده‌بان حقوق بشر: دولت بحرین به دوران استبداد بازگشته است

 

» یک زن اسیر فلسطینی در آستانه مرگ قرار دارد 

 

» غزه بی‌صبرانه در انتظار ورود کاروان شریان زندگی 5 است 

 

» آنفولانزا "مارگارت تاچر" را راهی بیمارستان کرد 

 

» گزارش روزنامه آلمانی از دخالت آمریکا در تشکیل دولت در عراق 

 

» چین و اندونزی درباره همکاری‌های راهبردی موافقت کردند

!! نوشته شده توسط مرتضی میرزایی | 12:26 | پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ •

لايحه "يهوديت اسرائيل " زمينه‌ساز اخراج تدريجي فلسطيني‌هاي 48 است

رئيس فراكسيون حماس در پارلمان فلسطين:
لايحه "يهوديت اسرائيل " زمينه‌ساز اخراج تدريجي فلسطيني‌هاي 48 است

 كميسيون سياسي مجلس قانونگذاري فلسطين با محكوم كردن تصويب لايحه نژادپرستانه يهوديت اسرائيل در كابينه رژيم صهيونيستي هدف آن را تحكيم پايه‌هاي اين رژيم براي اخراج تدريجي فلسطيني‌هاي 48 از اراضي اشغالي دانست.


نمايندگان مجلس قانونگذاري فلسطين طي نشستي در مقر اين مجلس در شهر غزه با استماع گزارش "خليل الحيه " رئيس فراكسيون پارلماني حماس در مجلس قانونگذاري فلسطين درباره خطر تصويب قانون سوگند وفاداري به يهوديت اسرائيل هشدار داد.


كابينه راستگراي رژيم صهيونيستي به رياست "بنيامين نتانياهو " اخيرا با پيش‌نويس تعديل قانون جنجال‌برانگيزي موافقت كرد كه براساس آن كساني كه خواهان به اصطلاح تابعيت اين رژيم هستند با هر ديني كه داشته باشند بايد به آنچه "دولت يهودي ودموكراتيك " خوانده شده، سوگند وفاداري ياد كنند.
اين لايحه نيازمند موافقت كنست (پارلمان) رژيم صهيونيستي است تا جنبه قانوني و اجرايي به خود بگيرد.
الحيه در گزارش خود با اشاره به خطرات نهفته در پس قانون يهوديت دولت براي فلسطيني‌ها و قضيه فلسطيني تاكيد كرد: اين قانون در صدد است، به فلسطيني‌ها تحميل كند، رژيم صهيونيستي دولتي يهودي و از آن يهوديان است و غيريهود حق زندگي در آن ندارند كه اين زمينه لغو حق بازگشت پناهندگان فلسطيني را فراهم مي‌كند.

الحيه در ادامه افزود: با توجه به اين كه اين قانون يهود را از اداي سوگند وفاداري مستثني مي‌كند، بنابراين مي‌توان نتيجه گرفت، قانون اداي سوگند فقط فلسطيني‌هاي ساكن اراضي اشغالي 1948 كه برآورد مي‌شود 25 هزار نفر بوده و ازدوج‌هاي مختلط داشته و داراي شناسنامه اسرائيلي هستند، را دربرمي‌گيرد تا با اداي سوگند خود را در اختيار اين رژيم قرار دهند.


وي تاكيد كرد: يكي از اهداف اصلي اين قانون جلوگيري از افزايش جمعيت فلسطيني‌هاي 48 و ممانعت از برقراري هرگونه ارتباط آنها با اقوام و خويشاوندانشان در ديگر مناطق سرزمين‌هاي اشغالي بويژه در كرانه باختري و نوار غزه و حفظ اكثريت يهوديت رژيم صهيونيستي است.


الحيه در اين گزارش تاكيد كرد: اين قانون تمام درها را به روي فلسطيني‌هاي 48 و تمام فلسطيني‌هاي مخالف اين قانون را مي‌بندد و بدين وسيله سلب مشروعيت از شهروندان عرب و متزلزل كردن جايگاه اجتماعي آنها در جامعه صهيونيستي را تعمق بيشتري مي‌بخشد و اين موضوعي است كه "اويگدور ليبرمن " وزير خارجه رژيم صهيونيستي در سخنان اخيرش بر آن تاكيد نمود و صراحتا گفت كه هدف اين قانون مقابله با تمام كساني است كه تلاش دارند، پايه‌هاي يهوديت دولت را تضعيف كنند.

رئيس فراكسيون پارلماني حماس در مجلس قانونگذاري فلسطين با اشاره به اين كه تصويب اين قانون بر خلاف قوانين بين المللي‌است، افزود: قوانين و حقوق بين المللي بر مساوات تمام شهروندان در برابر قوانين تاكيد مي‌كند و از تمام دولت‌ها مي‌خواهد آزادي حق بيان و زندگي براي تمام شهروندان خود را بدون در نظر گرفتن نژاد و مذهب فرد تضمين كنند.


الحيه گفت: اين قانون فلسطيني‌هاي اراضي 48 را به شهروندان غيرقانوني رژيم صهيونيستي تبديل مي‌كند كه اين به معناي مهاجرت دادن و بيرون راندن تدريجي آنها به نام قانوني تحت عنوان سياست "ترانسفر " است و اين نكته‌اي است كه "ميخائيل بن آري " نماينده تندرو پارلمان رژيم صهيونيستي بر آن تاكيد نموده و طي سخناني خواستار بيرون راندن اعراب از سرزمين‌هاي اشغالي شده بود.


الحيه در اين گزارش تاكيد كرد، قانون يهوديت دولت و اعلام وفاداري خطري بسيار بزرگ عليه بازگشت فلسطيني‌هاي مهاجر تشكيل مي‌دهد،‌ اما در عين حال وي تاكيد مي‌كند، خطر بزگتر آن است كه اين رژيم تلاش مي‌كند، اقدامات خود را از طريق تصويب برخي قوانين نژادپرستانه قانوني جلوه دهد.

اين گزارش در پايان بر لزوم تشويق فلسطيني‌هاي ساكن اراضي 1948 جهت مقاومت و ايستادگي در برابر اين قوانين و روشنگري افكار عمومي جهان عليه اين گونه اقدامات رژيم صهيونيستي و برملا ساختن ماهيت نژادپرستانه واقعي اين رژيم تاكيد مي‌كند.
الحيه همچنين در اين گزارش خواستار تنظيم فعاليت‌هايي مردمي و سياسي و تبليغاتي براي برملا ساختن اهداف واقعي نهفته در پس اين قانون شد.

 
در همين راستا "احمد بحر " نايب رئيس اول مجلس قانونگذاري فلسطين در نوار غزه با تاكيد بر رد قاطع اين قانون تاكيد كرد: تصويب اين قانون زمينه ساز نكبت ديگري در حق ملت مظلوم فلسطيني ساكن اراضي اشغالي 1948 است و حق بازگشت پناهندگان فلسطيني را سلب مي‌كند.

وي افزود: از آنجا كه اين قانون توسط رژيمي غيرقانوني مطرح شده، بنابراين قانوني نامشروع تلقي مي‌شود و اين موضوعي است كه ميثاق سازمان ملل متحد و قوانين بين الملل و قوانين حقوق بشر بويژه موافقتنامه‌هاي ژنو بر آن تاكيد دارند.

بحر در پايان خواستار تشكيل جبهه ملي متحدي متشكل از تمام گروه‌ها و نيروهاي مقاومت فلسطيني جهت رويارويي با چنين اقداماتي و بر ملا كردن اهداف واقعي رژيم صهيونيستي در اين زمينه شد.

 

 

پربیننده ترین خبرهای جهان

 

» در پی شلیک موشک به طرابلس لبنان چهار تن مجروح شدند 

 

» چین صادرات مواد معدنی به آمریکا را ممنوع کرد 

 

» رییس جمهوری ایران با پادشاه عربستان تلفنی گفت وگو کرد 

 

» تهدید کردهای شمال عراق به تحریم سرشماری 

 

» چین تحقیقات درباره فن آوری قطارهای تندرو را آغاز کرده است 

 

» در انفجار خطوط لوله گاز روسیه بیش از ۱۰‬تن مجروح شدند 

 

» وزیران آموزش عالی کشورهای اسلامی بر کسب علوم نوین تاکید کردند

 

» نگاهی به مذاکرات راهبردی پاکستان و آمریکا 

 

» استقبال روسها از تصمیم ایران برای از سرگیری مذاکرات هسته ای 

!! نوشته شده توسط مرتضی میرزایی | 12:22 | پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ •

۸۵‬ميليون فقير در اتحاديه اروپا

آگناسيو راموني مدير نشريه لوموند ديپلماتيك گفت يك شهروند از هر ‪۶‬شهروند اروپايي در فقر به سر مي‌برد و شمار كل فقراي اتحاديه اروپا هم اكنون بالغ بر ‪۸۵‬ميليون نفر است.

پايگاه خبري اينتر پرس سرويس از پاريس و به نقل از راموني نوشت: فقر ناشي از بحران اقتصادي نه تنها بر شرايط اجتماعي كه بر شرايط سياسي اتحاديه اروپا نيز سايه افكنده است به گونه‌اي كه كشورهاي اروپايي هرچند وقت يكبار شاهد وقوع اعتصاب،تظاهرات و اعتراضات خشونت آميز گسترده اند.

كاركنان بخش عمومي اروپا نيز مخالفت خود را با نظام سياسي كه سرنوشتشان را در دست گرفته است از طريق شركت نكردن در انتخابات، راي دادن به مخالفان دولت و يا پيوستن به گروههاي تندرو، اعلام مي‌كنند.

تنها در اسپانيا حدود ‪۲۰‬درصد از كل جمعيت كه بالغ بر ‪۱۰‬ميليون نفر برآورد مي‌شود، زير خط فقر زندگي مي‌كنند. علاوه بر اين شمار قابل توجهي از مهاجران كه شمار آنان بر اساس آمار منتشر شده حدود نيم ميليون نفر در سراسر اتحاديه اروپا است، در همين كشور زندگي مي‌كنند.

اما فقيران اروپا كيستند؟ آنان كشاورزاني هستند كه شركت‌هاي بزرگ كشاورزي براي كارهاي فصلي آنان را به كار مي‌گيرند وسپس رها مي‌كنند، بازنشستگان از كار افتاده، زنان بي‌سرپرست، اقشار كم درآمد، كودكان بي‌سرپرست يا بدسرپرست و شمار قابل توجهي از افرادي كه به خاطر بحران اقتصادي كارخود را از دست داده اند.

اتحاديه اروپا كه تنها در سال گذشته ‪۵‬ميليون نفر به تعداد فقراي آن اضافه شد تاكنون شاهد اين تعداد فقير نبوده است. پي آمدهاي ناشي از فقر چون خشونت به خاطر بيكاري كه بر همه جاي اتحاديه اروپا سايه افكنده است، بر دوش اين اتحاديه سنگيني مي‌كند.

آمار فاجعه بار بيكاري در اسپانيا كه بالغ بر ‪۴۴/۵‬درصد گزارش شده است دوبرابر ديگر كشورهاي اروپايي است.

ماهيت قرار دادهاي منعقده با كارگرها در اروپا به گونه‌اي است كه نه تنها امنيت شغلي آنان را تامين نمي‌كند بلكه باعث شده است كه كارفرماها در سايه بحران اقتصادي، شمار قابل توجهي از كارگران را از محل كار چندين وچند ساله خود اخراج كنند وبا اين اقدام صدها هزار نفر را بر خيل بيكاران اروپا بيفزايند.

اخراج كارگران از محل كار نيز به نوبه خود پي آمدهايي چون خودكشي آنان به خاطر تنگدستي واحتياج در پي داشته است. محيط كار كارگري در اروپا همچون جنگلي است كه حيات را براي قويترها و نابودي را براي ضعيف ترها، رقم مي زند.

نهاد اجرايي اتحاديه اروپا چندي پيش اعلام كرد ‪ ۱۷‬در صد از ساكنان كشورهاي عضو اتحاديه اروپا زير خط فقر قرار دارند و با خطر فقر غذايي روبرو هستند.

خشم، شوك و ذلتي كه شهروندان اروپايي از آن رنج مي‌برند را مي‌توان درك كرد. ثروتمندان، در سايه بيكاري ديگران، افزايش خشونت، كاهش قدرت خريد و نابساماني شرايط كار، ثروت اندوزي مي‌كنند.

صندوق بين‌المللي پول در مارس (اسفند) گذشته هشدار داد كه اگر نظام مالي اروپا اصلاح نشود، اين قاره شاهد بحران‌هاي اجتماعي بي‌سابقه‌اي خواهد شد.

خشم و تنفر اجتماعي شهروندان اروپا تا چه حد خواهد رسيد.؟

 

 

پربیننده ترین خبرهای جهان

 

» یک مقام آگاه در وزارت خارجه: سفر وزیر خارجه‌ی کوبا به تهران در چارچوب روابط دوجانبه انجام می‌شود 

 

» /ترس ژاپن از تحریم‌های آمریکا/ شرکت‌های ژاپنی برای خروج از بخش انرژی ایران آماده باشند 

 

» /تحلیل-الرایه قطر/ جنایت آتش زدن مساجد 

 

» یک مقام مسئول آمریکایی: تجهیزات نظامی‌مان در عراق با هماهنگی کشورهای همسایه از طریق ترکیه منتقل می‌شود 

 

» شرکت کنندگان در اجلاس آسیا - اروپا: شهرک‌سازی‌های اسراییل غیرقانونی است 

 

» پاکستانی عامل بمب گذاری نافرجام در میدان تایمز نیویورک به حبس ابد محکوم شد 

 

» رئیس کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان: اعلام نتایج مقدماتی انتخابات پارلمانی افغانستان تا 25 اکتبربه تعویق افتاد 

 

» المرت به اتهام فساد مالی به میله‌های زندان نزدیک تر می‌شود 

 

» قشقاوی با وزیر دادگستری ترکیه دیدار کرد 

 

» محاکمه یک شاهزاده سعودی در لندن به اتهام قتل خدمتکار خود 

 

» شعله‌های زیر خاکستر در روابط پکن-توکیو 

 

» آلمان درباره کشته شدن اتباع خود در حمله آمریکا به پاکستان تحقیق می کند 

 

» داروی اوکتاگام از بازارهای امارات جمع آوری شد 

 

» هزینه ۱۵۰‬میلیون دلاری دولت آلمان برای حفاظت از جان صدر اعظم 

 

» با گسترش انحرافات اخلاقی در مدارس آمریکا، یک چهارم دانش آموزان دبیرستانی آمریکا معتاد به مصرف الکل هستند

 

» سردبیر یک روزنامه مصری به خاطرتلاش برای چاپ مقاله البرادعی برکنار شد 

 

» کشف دو محموله مواد مخدر در فرودگاه دبی

 !! نوشته شده توسط مرتضی میرزایی | 13:28 | چهارشنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۹ •

تعداد خبرنگاران كشته شده در عراق طي سال جاري بسيار بيشتر از سال 2009 است

يك گروه نظارت بر امور رسانه‌ها (IPA ) در بيانيه‌اي اعلام كرد كه تعداد خبرنگاران و روزنامه‌نگاران كشته شده در عراق طي سال جاري در مقايسه با كل سال 2009 بسيار بيشتر است.

پليس عراق اعلام كرد كه تحرير كاظم جواد، فيلمبردار شبكه ماهواره‌اي الحره در اثر انفجار در شهر قرمة در 50 كيلومتري غرب بغداد كشته شد، پنجمين خبرنگاري در سال جاري و سومين خبرنگاري است كه در كمتر از يك ماه اخير در عراق كشته شد.

موسسه بين المللي(IPI) كه دروين مستقر است، در بيانيه‌اي اعلام كرد:‌ در سال 2009 چهار خبرنگار در سال 2008 ، 14 خبرنگار و سال 2007 ،‌ 42 خبرنگار در اين كشور كشته شدند.

آنتوني ميلز، مدير بخش آزادي رسانه‌ها در اين موسسه گفت: مقامات عراق بايد اين را تضمين كنند كه عاملان كشته شدن خبرنگاران محاكمه شوند. اگر عاملان كشته شده اين خبرنگاران همچنان با مصونيت روبرو شوند،‌ ممكن است خبرنگاران بيشتري كشته شوند.

 

تصاويري از خبرنگاران كشته شده در نمايشگاهي در عراق
 
 

براساس گزارش خبرگزاري فرانسه‌، تاكنون عراق چهارمين كشوري است كه در ليست مرگبارترين كشورها براي خبرنگاران قرار دارد. مكزيك‌، هندوراس و پاكستان در رده‌هاي اول تا سوم قرار دارند.

براساس اعلام اين موسسه، از بين سال‌هاي 2003 تا 2008 ،‌ 167 خبرنگار در عراق كشته شدند.

دولت عراق نيز اعلام كرد كه در نتيجه خشونت‌ها در ماه سپتامبر 273 تن كشته شدند كه پايين‌ترين آمار از ژانويه بوده است.

 

 

پربیننده ترین خبرهای جهان

 

 

» نخستین پرواز مصر بعد از ۳۳‬سال امشب وارد تهران شد 

 

» مناظره قاضی آمریکایی و شهزاد در جلسه قرائت حکم زندان ابد 

 

» گزارش العربیه از تولید سوخت سبز از خشخاش در افغانستان 

 

» آلمانی‌ها هم از اسلام ستیزی نماینده هلندی به خشم آمدند 

 

» مردم جهان عرب با نظر احمدی‌‌نژاد درباره 11سپتامبر موافق هستند 

 

» القاعده خاندان سعودی را تهدید به حملات جدید کرد 

 

» آمریکا برای مقابله با حملات شبه‌نظامیان به انرژی خورشیدی روی آورده است 

 

» تلاش اسرائیل برای حفظ جبهه شرقی در مذاکرات سازش 

 

» رابطه سست و ناپایدار اسرائیل و یهودیان جهان 

 

» سوء‌استفاده کتاب‌ها و مقالات مربوط به هولوکاست از عکس‌های مختلف 

!! نوشته شده توسط مرتضی میرزایی | 13:24 | چهارشنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۹ •

واكنش تند نتانياهو به سخنراني ليبرمن در سازمان ملل

دفتر نخست وزير اسرائیل با رد قاطع سخنراني وزير امور خارجه اين رژيم درباره توافق صلح، اعلام كرد كه سخنراني ليبرمن ديدگاه نتانياهو را منعكس نمي‌كند.

 


 

"بنيامين نتانياهو " با واكنشي تند نسبت به سخنراني "آويگدور ليبرمن " در مجمع عمومي سازمان ملل گفت كه وي و نه وزير امور خارجه، مسئول گفت‌وگوهاي مستقيم صلح با تشكيلات خودگردان فلسطين است.
ليبرمن روز سه‌شنبه در سخنراني خود در مجمع عمومي سازمان ملل طرح جنجال‌برانگيز خود درباره تبادل سرزمين و جمعيت در توافق صلح با فلسطينيان را بار ديگر مطرح كرد.
وزير امور خارجه اسرائیل در اين سخنراني گفت: بخشي از جمعيت اعراب اسرائيلي به كشور مستقل فلسطين تازه تاسيس شده منتقل مي‌شوند و در قبال آن شهرك‌هاي اسرائيلي در كرانه باختري تخليه مي‌شود.
اما نتانياهو واكنش تندي به اين اظهارات ليبرمن نشان داد و دفتر وي طي بيانيه‌اي اعلام كرد:سخنراني ليبرمن با نخست وزير هماهنگ نشده بود. نتانياهو كسي است كه مذاكرات را از طرف اسرائيل اداره مي‌كند. موضوعات گوناگون توافقنامه صلح فقط بر ميز مذاكرات و نه جاي ديگر مورد بررسي قرار مي‌گيرد و درباره آن تصميم‌گيري مي‌شود.

 

 

 

پربیننده ترین خبرهای جهان

 

 

» کارتر در بیمارستان بستری شد 

 

» پلیس فرانسه برج ایفل را تخلیه کرد 

 

» لوموند: نمایندگان ایران و فلسطین سالن مجمع عمومی را ترک کردند 

 

» لایحه اوباما برای کنترل اینترنت در آمریکا 

 

» اوباما در فکر جذب آرای جوانان آمریکا است

 

» نخستین نماینده مسلمان پارلمان استرالیا به قرآن سوگند یاد کرد

 

» انتخاب مجدد کیم یونگ ایل به عنوان دبیرکل حزب کمونیست کره شمالی 

 


» تجمع اعتراض آمیز گروهی از مخالفان دولت بحرین در لندن

 

» پسر رهبر کره شمالی جانشین پدر می‌شود 

 

» میچل امروز با نتانیاهو دیدار می‌کند 

 

» همه گروه‌‌های لبنانی از سفر احمدی‌نژاد به بیروت استقبال می‌کنند 

 

» عباس مسئول تصمیم‌گیری درباره گفت‌وگو با تل‌آویو است 

 

» رییس انجمن دوستی ایران و روسیه: سخنان روشنگرانه احمدی نژاد توجه افکار عمومی جهان را به خود جلب کرد 

 

» سربازان صهیونیست با سرنشینان قایق عازم غزه با خشونت رفتار کردند 

 

» متکی در گفت وگو با ایرنا تشریح کرد پیشنهاد ایران به گروه ۱+۵‬برای مذاکره در سطح وزیران

 

» لایحه جنجالی مهاجرت در دستور کار پارلمان فرانسه 

 

» لاریجانی: قدرت‌های بین‌المللی باید با روش دیگری با ایران سخن بگویند چین می‌تواند نقش موثرتری در موضوع هسته‌ای ایران بازی کند

 

» عباس: تا توقف شهرک سازی‌ها نشست‌های دو جانبه متوقف می‌شود نبیل شعث: شهرک‌سازی و تحقق صلح دو خط موازی‌اند 

 

!! نوشته شده توسط مرتضی میرزایی | 10:51 | چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ •

RSS